رپورتاژ

همه چیز درباره پیشواز همراه اول MCI

معنی کدپیشواز

کد پیشواز همراه اول یک سرویس تلفن همراه است که به کاربران این اپراتور اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک کد خاص، قبل از برقراری تماس، به طرف مقابل خود را به صورت رایگان هشدار دهند. در این رپورتاژ، به بررسی و شرح کد پیشواز همراه اول پرداخته می‌شود.

کد پیشواز همراه اول یک سرویس منحصر به فرد است که توسط شبکه همراه اول در دسترس قرار می‌گیرد. با استفاده از این سرویس، کاربران می‌توانند قبل از برقراری تماس با چندین طبقه صوتی، طبقات جذاب و جالب را بشنوند.

دفتر شرکت همراه اول که مرکز مدیریت کدهای پیشواز در آنجاست.

دفتر شرکت همراه اول که مرکز مدیریت کدهای پیشواز در آنجاست.

نحوه فعال‌سازی

برای استفاده از کد پیشواز همراه اول، کافیست قبل از شماره تلفن مورد نظر علامت * و سپس علامت # را وارد نمایید. سپس یک کد چند رقمی را وارد کنید تا به صوت مورد نظر دسترسی پیدا کنید. این کدها معمولاً شامل اعداد و حروف هستند و برای هر طبقه صوتی مختلف، یک کد تعریف شده است.

به عنوان مثال، اگر قصد دارید قبل از برقراری تماس با صاحبان خانه، آهنگ “آخرین خواب” را بشنوید، کافیست *123# را وارد نمایید. در صورت صحت کدهای وارد شده، سرویس پیشواز همراه اول فعال خواهد شد و قبل از برقراری تماس با طرف مورد نظر، آهنگ “آخرین خواب” پخش خواهد شد.

موضوع پیشواز

آواهای پیشواز همراه اول به دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم شده‌اند.

بعضی از دسته‌بندهای معروف عبارت‌اند از: طبقات جذاب، طبقات جالب، طبقات فانتزی، طبقات عاشقانه و طبقات مذهبی.

سایت نوای انتظار

یکی از بهترین سایت های دانلود کد پیشواز همراه اول سایت تاریخ ما است که به شکل رایگان آنها را لیست کرده و ارائه داده است.

معروف‌ترین کدهای پیشواز

1. کد پیشواز آهنگ “یار دبستانی” از محسن چاوشی: 100001
2. کد پیشواز آهنگ “عصر تابستان” از علیرضا روزگار: 100002
3. کد پیشواز آهنگ “آخرین رقص” از محسن چاوشی: 100003
4. کد پیشواز آهنگ “به من بگو” از محسن چاوشی: 100004
5. کد پیشواز آهنگ “جاده‌ای به نام تو” از علیرضا روزگار: 100005

لطفا توجه داشته باشید که این کدهای پیشواز ممکن است در طول زمان تغییر کرده باشند و برای دریافت کدهای جدیدتر، به سایت تاریخ ما مراجعه فرمایید.

 

 

معرفی ساز کاخن و ساختار آن

احتمالا شما هم در اجرا های موسیقی نوازنده ای را دیده اید که روی یک جعبه ی چوبی نشسته و با ضربه هایی به دیواره جعبه آهنگ می زند. این ساز کاخن نام دارد و در گروه ساز های کوبه ای دسته بندی می شود. نشستن به این شکل روی ساز از قواعد نواختن آن به حساب می آید.

اگر به دنبال آهنگ های شمالی و آهنگ های مازندرانی خاص برای مهمانی های خود هستید حتما به سایت ما سر بزنید.

چگونه با سازهای مختلف و موسیقی بلوز خلاقیت ایجاد کنیم؟

شروع موسیقی بلوز چیزی جز شادی بود. این ژانر در دوران پیش از جنگ داخلی در جنوب ایالات متحده، با غرغرهای مزرعه‌ای، آهنگ‌های کاری و روحیات بردگان آفریقایی-آمریکایی (و بعداً سهامداران) که در میان ظلم و ستم مافوق بشری تلاش می‌کردند افکار و احساسات انسانی خود را بیان کنند، آغاز شد. این بردگان ریتم ها و حساسیت های موسیقی غرب آفریقا را با خود آورده بودند. موسیقی آنها این ویژگی های کلیدی موسیقی اجدادشان را منعکس می کرد. ما در این مقاله سعی داریم تا به پاسخ این سوال بپردازیم که چگونه با تلفیق سازهای مختلف و موسیقی بلوز خلاقیت ایجاد کنیم؟

چگونه از ملودی در ترانه سرایی خود استفاده کنید؟

به آهنگ مورد علاقه خود فکر کنید. چه بخشی از آن در حافظه شما باقی می ماند؟ پیشرفت آکورد ؟ یا خط بیس ؟ احتمالاً این ملودی است. ملودی ها به یاد ماندنی ترین و مهم ترین قسمت یک آهنگ هستند. اما نوشتن آنها نیز برای افراد مبتدی و یا اهل فن سخت ترین کار است. ساختن ملودی های عالی از جمله چالش برانگیزترین کارهاست زیرا به نظر می رسد همه چیز قبلاً انجام شده است. نگران نباشید، این فرایند شاید به سادگی نباشد ولی فوق العاده لذت بخش است. دنیایی از ملودی های جدید باورنکردنی وجود دارد که منتظر نوشتن هستند. شما فقط باید بدانید که تئوری موسیقی چگونه کار می کند و سپس بدانید که چگونه آنها را پیدا کنید. با ماهمراه باشید تا دریابیم ملودی چیست، چرا آنها در مغز شما می چسبند و ابزارهایی که برای نوشتن آنها نیاز دارید. همچنین با پیوستن به ما میتوانید از زیبا ترین ملودی ها لذت ببرید…

شورش مارماهی در آمستردام

شاید برای شماهم شنیدن شورش مار ماهی عجیب و غیر قابل هضم باشد اما این روایت در تاریخ آمستردام ثبت شده و مطلع شدن از آن خالی از لطف نیست. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا شمارا در کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شکل گیری این شورش یاری دهیم. همچنین میتوانید با دانلود کتاب‌های الکترونیکی تاریخ ما از وقایع عجیب تاریخ آگاه شوید و به دنیای  پراز شگفتی تاریخ سفرکنید.

چگونه اشعار حافظ را بهتر درک کنیم؟

بدون اغراق میتوان گفت که اشعار حافظ بی بدیلند و از جذابیت های منحصر بفرد خود بهره جسته اند . این اشعار برای کسانی که به تعلیم صوفیانه عادت ندارند، کاملا ترکیبی “گیج کننده” است . به ویژه اینکه این اشعار با شکستن الگوهای فکری معمول به منظور برانگیختن تفکر، بر آگاهی خودآگاه و ناخودآگاه تأثیر می گذارد. این آموزه ها دارای لایه های پیچیده ای هستند . اط ویژگی آن میتوان به اتصال نماد ها اشاره کرد در آن یک نماد ممکن است به یک طریق در بعد تحت اللفظی به نماد دیگر متصل شود و ما را به درک عمیقی از دیدگاه و نگرش او برساند . به عبارت دیگر، سخنان حافظ مانند یک نقاشی نیست، مانند یک مجسمه است، چندگانه دارد. برای دسترسی بیشتر به غزلیات و اشعارحافظ – گنج تاریخ ما – مراجعه کنید.

تئاتر موزیکال چیست؟

موزیکال، فارق از اشکال مختلف آن، هنری زنده است. هدف ما در این مقاله تاریخی این است که ببینیم موزیکال در چند قرن اخیر چگونه روی صحنه و صفحه نمایش پیشرفت کرده است و اینکه ارزیابی کنیم که در حال حاضر کجا ایستاده است و در نهایت حدس‌های دقیقی مبنی بر اینکه ممکن است در سال‌های آینده به کجا خواهد رفت، انجام دهیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در حیطه تئاتر موزیکال، به آهنگ‌های برتر نیز دسترسی داشته باشید .