آواز کورد

رپورتاژ - آواز کورد

از سراسر وب

  • تاریخ : 18th سپتامبر 2022
  • موضوع : رپورتاژ
  • بازدید :

احتمالا شما هم در اجرا های موسیقی نوازنده ای را دیده اید که روی یک جعبه ی چوبی نشسته و با ضربه هایی به دیواره جعبه آهنگ می زند. این ساز کاخن نام دارد و در گروه ساز های کوبه ای دسته بندی می شود. نشستن به این شکل روی ساز از قواعد نواختن آن به حساب می آید.

اگر به دنبال آهنگ های شمالی و آهنگ های مازندرانی خاص برای مهمانی های خود هستید حتما به سایت ما سر بزنید.

  • تاریخ : 5th سپتامبر 2022
  • موضوع : رپورتاژ
  • بازدید :

شروع موسیقی بلوز چیزی جز شادی بود. این ژانر در دوران پیش از جنگ داخلی در جنوب ایالات متحده، با غرغرهای مزرعه‌ای، آهنگ‌های کاری و روحیات بردگان آفریقایی-آمریکایی (و بعداً سهامداران) که در میان ظلم و ستم مافوق بشری تلاش می‌کردند افکار و احساسات انسانی خود را بیان کنند، آغاز شد. این بردگان ریتم ها و حساسیت های موسیقی غرب آفریقا را با خود آورده بودند. موسیقی آنها این ویژگی های کلیدی موسیقی اجدادشان را منعکس می کرد. ما در این مقاله سعی داریم تا به پاسخ این سوال بپردازیم که چگونه با تلفیق سازهای مختلف و موسیقی بلوز خلاقیت ایجاد کنیم؟

به آهنگ مورد علاقه خود فکر کنید. چه بخشی از آن در حافظه شما باقی می ماند؟ پیشرفت آکورد ؟ یا خط بیس ؟ احتمالاً این ملودی است. ملودی ها به یاد ماندنی ترین و مهم ترین قسمت یک آهنگ هستند. اما نوشتن آنها نیز برای افراد مبتدی و یا اهل فن سخت ترین کار است. ساختن ملودی های عالی از جمله چالش برانگیزترین کارهاست زیرا به نظر می رسد همه چیز قبلاً انجام شده است. نگران نباشید، این فرایند شاید به سادگی نباشد ولی فوق العاده لذت بخش است. دنیایی از ملودی های جدید باورنکردنی وجود دارد که منتظر نوشتن هستند. شما فقط باید بدانید که تئوری موسیقی چگونه کار می کند و سپس بدانید که چگونه آنها را پیدا کنید. با ماهمراه باشید تا دریابیم ملودی چیست، چرا آنها در مغز شما می چسبند و ابزارهایی که برای نوشتن آنها نیاز دارید. همچنین با پیوستن به ما میتوانید از زیبا ترین ملودی ها لذت ببرید…

شاید برای شماهم شنیدن شورش مار ماهی عجیب و غیر قابل هضم باشد اما این روایت در تاریخ آمستردام ثبت شده و مطلع شدن از آن خالی از لطف نیست. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا شمارا در کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شکل گیری این شورش یاری دهیم. همچنین میتوانید با دانلود کتاب‌های الکترونیکی تاریخ ما از وقایع عجیب تاریخ آگاه شوید و به دنیای  پراز شگفتی تاریخ سفرکنید.

بدون اغراق میتوان گفت که اشعار حافظ بی بدیلند و از جذابیت های منحصر بفرد خود بهره جسته اند . این اشعار برای کسانی که به تعلیم صوفیانه عادت ندارند، کاملا ترکیبی “گیج کننده” است . به ویژه اینکه این اشعار با شکستن الگوهای فکری معمول به منظور برانگیختن تفکر، بر آگاهی خودآگاه و ناخودآگاه تأثیر می گذارد. این آموزه ها دارای لایه های پیچیده ای هستند . اط ویژگی آن میتوان به اتصال نماد ها اشاره کرد در آن یک نماد ممکن است به یک طریق در بعد تحت اللفظی به نماد دیگر متصل شود و ما را به درک عمیقی از دیدگاه و نگرش او برساند . به عبارت دیگر، سخنان حافظ مانند یک نقاشی نیست، مانند یک مجسمه است، چندگانه دارد. برای دسترسی بیشتر به غزلیات و اشعارحافظ – گنج تاریخ ما – مراجعه کنید.

موزیکال، فارق از اشکال مختلف آن، هنری زنده است. هدف ما در این مقاله تاریخی این است که ببینیم موزیکال در چند قرن اخیر چگونه روی صحنه و صفحه نمایش پیشرفت کرده است و اینکه ارزیابی کنیم که در حال حاضر کجا ایستاده است و در نهایت حدس‌های دقیقی مبنی بر اینکه ممکن است در سال‌های آینده به کجا خواهد رفت، انجام دهیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در حیطه تئاتر موزیکال، به آهنگ‌های برتر نیز دسترسی داشته باشید .